SCİO ANALİZ CİHAZI

                  
                          


Scio nedir?
Scio Tanımı Scio insanlardaki sağlıksal sorunları bulan, teşhis ve tedavide yardımcı olan ileri teknoloji tıbbi bir cihazdır.

Scio ile 4 dakikada insan vücudu taranabilmekte ve birçok sağlık sorunu, tedavi yöntemleri ortaya çıkabilmektedir.

Scio hastanın bilinciyle, bilinçaltıyla ve vücuttaki enerji dağılımıyla ilgilenerek hastalıklara karşı çözüm sunmaktadır. SCIO cihazı hastalık nedenini bulmakla birlikte hastanın bedeni ile tamamen uyumlu olan dengelemeyi de (enerjetik veya doğal olarak) sağlamaktadır.

Cihaz vücuda binlerce frekans salıp biofeedback, bioresonans, kuantum, homeopati yöntemlerini kullanarak hastayı tüm yönü ile tanıyıp hastalıkları tespit etmekte ve oluşabilecek hastalıklara karşı hekime yardımcı olmaktadır.

Scionun faydaları ve kullanım alanları
  • Cihaz her türlü akut, subakut veya kronik olayları saptar ve enerjetik olarak dengeler. 
  • Biorezonans cihazı, organ ve hücrelerin magnetik dalgaların tespiti yoluyla patolojik değişiklik ve eksiklikleri çok erken dönemde tespit etmektedir. 
  • SCIO, duygusal durum, vitamin ve mineral eksiklikleri, esansiyel amino asit ve hormon düzeyleri, hastalık yapıcı ajanların (virüs, parazit, bakteri) varlığı, çeşitli sistemlerin sinir sistemi, sindirim sistemi, kalp damar solunum gibi sistemlerin durumu gibi her çeşit bilgiyi sağlamaktadır. 
  • Sinir sitemine ait rahatsızlıkları, stresin azaltılması/depresyon tedavisi, anxiyete gibi durumların azaltılması ve duygusal durumun dengeye getirilmesi, uykusuzluk, panik atak, iştahsızlık (anorexia nevroza), bulumia gibi yeme bozuklukları. İskelet sistemi rahatsızlıkları, kemik ve eklem tutulumları, artrit, poliartrit (birden fazla eklem tutulumu ile giden hastalıklar), romatizmal ağrılar, omurga tulumu ile giden hastalıkları dengelemektedir. 
  • Patojen (hastalık oluşturucu) ajanların (virüs, bakteri, parazit, mantar) yok edilmesini sağlamaktadır. Akupunktur ve magnetik rezonans tedavileri, enerjetik alanın (aura) taranması ve dengelenmesi. 
  • Bedenin tazelenmesi ve dejeneratif hastalıkların (kanser, kitle, siroz), otoimmün hastalıklar (multipl skleroz - MS). 
  • Gençleşme ve güzelleşme, selülit giderme, kilo verme amaçlu kullanılabilmektedir.
  • NLP tedavisi, hafıza ve yaratıcılığın arttırılması, dikkat eksikliği, stresin azaltılması, duygusal dengeleme, duygusal travmaların saptanması ve bilinç dışına getirilerek giderilmesi amaçlı... 
  • Sigara bırakma amaçlı kullanılabilmekte ve sigaranın bıraktığı kötü etkiler giderilebilmektedir. Ağrı azaltılması Hipertansiyon ve kan basıncı azaltılması 
  • Depresyon tedavisi Uzun ve kısa süreli hafıza becerilerini artırma Scionun bunlar haricinde de birçok faydası bulunmaktadır.Sık Sorulan Sorular

SCIO bir teşhis cihazı mıdır?

"Scio teşhis cihazı değildir. Fakat bir doktor tarafından uygulandığında teşhise yönelik oldukça sağlam bilgiler sunan bir cihazdır. "

SCIO tedavi edici midir?

"Scio cihazı sağlıklı olmayı etkileyen faktörleri bulur ve bunların çözümünde doktora yardımcı olur. Hastalıkları tedavi etmede yardımcı etkisi bulunmaktadır.


" Scionun yan etkileri var mı?
Scio ile tedavinin yan etkisi bulunmamaktadır. Hastalarımızdan genelde olumlu geri bildirimler aldığımızı belirtebiliriz.

Seans sırasında herhangi bir şey hissedecek miyim?

SCIO ile seans sırasında sadece cihazın gönderdiği titreşimlere karşı aşırı hassas duyarlılığı olan kişiler hafif bir seğirme hissederler. Bu da pek yaşanan bir durum değildir. Genelde hiçbir şey hissedilmez.

Ne kadar süre sonra sonuç alırım?

Bu sizin durumunuza, yaşam tarzınıza ve frekansları ne ölçüde aldığınıza bağlıdır. Tedavinin etkisi genellikle 4 seans sonrasında görülmektedir.

Hastalığın tedavisi için gereken seans sayısı nedir?

Hastalarda farklılık gösteren bir durumdur. Genelde dört-beş haftada birkaç seansla ve sonrasında dört-altı haftada bir seansla tedaviye yardımcı olunmaktadır. Fakat bazı durumlarda daha yoğun seanslar gerekmektedir. 100 saat geçmeden yeni bir seans yapılması pek önerilmemektedir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret191860